Değerli üyemiz, Seçimli Olağan Genel Kurulumuz; 16 Aralık 2023 Cumartesi günü, çoğunluk sağlanamazsa 23 Aralık 2023 Cumartesi günü 12.00’de yapılacaktır. İçişleri Bakanlığı’nın, 21.10.2021 tarihli “Dernekler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Madde 15/A” çerçevesinde çevrimiçi olarak e-devlet üzerinden yapılacak olan seçimde oy kullanabilmek için lütfen e-devlet şifrelerinizin aktif olmasını sağlayınız. Seçim öncesi detaylar için tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.
Önerilen makaleler
DENETİM KURULU
Jinekoloji Hemşireliği Kursu
![](https://onkohem.org.tr/wp-content/uploads/2021/10/jineonkoloji_kursu-150x150.jpg)
Temel Düzey Onkoloji Hemşireliği Kursu
![](https://onkohem.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/hemsire_onkoloji_duzenlendi_yeni-pdf-107x150.jpg)