Updated on 21/11/202021/11/2020Duyuru Hemşirelikte Bilimsel Araştırmalar Kursu AKİLE KARAASLAN Hemşirelikte Bilimsel Araştırmalar Kursu için bir yorum yapın FacebookX Onkoloji Hemşireliği Derneği ve Hematoloji Eğitim ve Araştırma Derneği iş birliği ile “Hemşirelikte Bilimsel Araştırmalar Kursu”nun ikincisi online (çevrimiçi) olarak düzenlenmiştir. Meslektaşlarımızın yoğun ilgisine teşekkür ederiz…