Etkinlik Takvimi

Takvimde olması gerektiğini düşündüğünüz etkinlikleri e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Pediatri Hemşireliği Kongresi 29 Kasım-2 Aralık 2017 Antalya

Temel Düzey Psikolojik Bakım Kursu

26-27 Nisan 2018 Kocaeli

1. Palyatif Bakım Sempozyumu

28-29 Eylül 2018 İzmir

 

Yorumlar

MRH BENGAZİANTEP DR ERSİN ARSLAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇALIŞIYORUM 2013 YILINDA DÜZENLENEN KEMOTERAPİ HEMŞİRELİĞİ KURSUNA KATILIP SERTİFİKA ALMIŞTIM SERTİFİKA SURESİ DOLDU 5 YIL GEÇERLİYDİ NE YAPMALIYIM BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM SERTİFİKA DEVAMLILIĞI İÇİN NE YAPMALIYIM

ONKOLOJİ EĞİTİM SERTİFİKA KURSU

Meraha iyi günler ben bahçelievler medikalpark hastanesi pediatrik kit servisinde hemşire olarak çalışmaktayım, onkoloği eğitim ve nakil sertifikasını nasıl alablirim.
destek ve bilginiz için şimdiden çok teşekkürler.

05447708833
a.humeydeqgmail.com

BEN SAKARYA ADATIP HASTANESİNDE ONKOLOJİ HEMŞİRESİYİM SON SERTİFİKA PROGRAMINI KAÇIRDIM EN YAKIN HANGİ TARİHTE TEKRARLANIR?BU KONUDA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER.
selma.ozcn83@gmail.com

Merhaba kemoterapi hemşireliği kursu ve kemoterapi uygulama sertifikası ne zaman planlanıcak.çevremde katılmak isteyen çok kişi var.

Merhaba ben Kırklareli Devlet Hastanesinde çalışıyorum. Kemoterapi sertifikası için en yakın hangi tarihte eğitim düzenleyeceksiniz öğrenmek istiyorum.

Merhabalar kemoterapi hemşireliği kursu veya kemoterapi uygulama sertifikası eğitimi hakkında bilgi alıp kurslara katılmak istiyoruz. Bize yardımcı olabilir misiniz?

ONKOLOJİ HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKASI PROGRAMI NE ZAMAN YAPILACAK BİLGİ VERİRMİSİNİZ.

05052685766

fatmademirkolaksullu@hotmail.com